WYJDŹ DO NATURY

Vital AB.  WITAMINY

Sklep Ekologiczny

Bogata oferta naturalnych suplementów diety, preparatów witaminowych, preparatów minerałowych, ziół, ekologicznych produktów spożywczych, oraz wiele innych certyfikowanych produktów renomowanych producentów.

 


 

DIETA ZGODNA Z GRUPĄ KRWI

..."To co żywnością jest dla jednego człowieka może być trucizną dla drugiego"... - dr Peter J. D' Adamo.

Grupa krwi jest kluczem, który otwiera drzwi do tajemnic zdrowia, choroby, długowieczności, witalności i odporności psychicznej. Decyduje o podatności na choroby, o upodobaniu do żywności i nawet o rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Jest jednym z głównych czynników wpływających na twój bilans energetyczny, na skuteczność, z jaką spalasz kalorie, na reakcje na stres i może nawet ma wpływ na osobowość. Dieta do grup krwi tłumaczy dlaczego niektórzy ludzie tracą na wadze stosując konkretne diety, podczas gdy inni nie, dlaczego niektórzy ludzie pozostają witalni przez cale życie, podczas gdy u innych następuje pogorszenie intelektu i stanu psychicznego. Wyjaśnia, dlaczego dieta np. wegetariańska powoduje rozkwit zdrowotny ludzi z grupą krwi "A", natomiast osoby posiadające grupę krwi "0" stosując dietę pozbawioną protein zwierzęcych z dnia na dzień czują się coraz gorzej.

Praca dr D'Adamo jest rozszerzeniem ostatnich przełomowych odkryć dotyczących ludzkiego DNA. Nasze rozumienie grupy krwi przesuwa naukę genetyki znacznie do przodu poprzez jednoznaczne stwierdzenie, że każdy byt ludzki jest całkowicie unikatowy. Nie ma właściwego lub złego stylu życia lub diety; są tylko właściwe lub niewłaściwe wybory, których dokonujemy w zależności od indywidualnych kodów genetycznych.
W swojej książce dr D'Adamo prosi o zrobienie trzech rzeczy: " ... porozmawiaj najpierw ze swoim lekarzem, dowiedz się, jaką masz grupę krwi, jeśli jeszcze tego nie wiesz, i wypróbuj dietę dla swojej grupy krwi przez co najmniej dwa tygodnie". Informacje dotyczące diety dr D'Adamo oparte są na jego książce "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi".

Szczegóły u źródła: Dr Peter J.D'Adamo i Catherine Whitney: "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi" - Warszawa 1998

_______________________________________________

Vital AB.  WITAMINY

Możesz sprawdzić dietę zalecaną dla swojej grupy krwi:

 

Seria VITAL, to najpopularniejszy produkt CaliVita® International.

W ślad za nowymi odkryciami, firma CaliVita® przygotowała ofertę nowoczesnych multiwitamin skierowanych do poszczególnych grup krwi. Są to cztery, znakomite, wysokoprzyswajalne produkty z serii "Vital", tj. Vital 0, Vital A, Vital B, Vital AB, zawierające liofilizowane składniki naturalne i minerały w formie chelatów. Te nowoczesne dodatki żywieniowe, są kompletnym uzupełnieniem diety zgodnej z grupą krwi.

Warto zwrócić uwagę na występujące różnice zawartości składników w poszczególnych produktach, które odzwierciedlają odmienne zapotrzebowanie konkretnej grupy krwi na poszczególne substancje. Seria Vital, stanowi doskonały, podstawowy suplement codziennej diety, który jest wyliczony tak, aby zabezpieczyć przeciętne, indywidualne potrzeby.

Analizując skład tego preparatu, nie ma wątpliwości że należy on do najbardziej nowoczesnych specyfików na świecie. Czy widział ktoś kiedyś multiwitaminę która zawiera ponad czterdzieści składników? A czy widział ktoś suplement uwzględniający właściwości poszczególnych grup krwi? Odpowiem za wszystkich - na pewno nie! Seria Vital, to absolutnie pionierski, niespotykany dotychczas produkt. Jest oczywistym, że multiwitaminy reklamowane do znudzenia w telewizji, od tego produktu marki CaliVita, dzieli przepaść.

Regularne, codzienne zażywanie kompleksowych preparatów opracowanych dla określonej grupy krwi, stanowi podstawę uzupełniania diety dla wszystkich dorosłych osób, niezależnie od tego, czy stosują dietę dobraną do swojej grupy krwi, czy też nie. Oczywiście dieta zgodna z grupą krwi, zwiększa skuteczność suplementu serii Vital.

Prof. dr nauk med. Valéria Szedlák - Vadócz
CALINews nr 8, Marzec 2003

"Nie boję się grypy"

Wraz z nadejściem każdej zimy drżałam. Wiedziałam, że pierwsze zimne dni "przyniosą" ze sobą grypę, a mnie ona zazwyczaj powalała pierwszą. Kiedy pojawiły się objawy, ciągle miałam nadzieję, że to tylko przeziębienie i wirus mnie ominie. Ponieważ powtarzało się to każdego roku, w mojej pracy sądzono, że grypa jest dla mnie tylko wymówką na spędzenie kilku dni w domu. Postanowiłam działać. Wiedziałam, że nie ma lekarstwa przeciwko grypie, ale poradzono mi, by bronić się przed nią w sposób pośredni - mam zażywać witaminy, oraz składniki mineralne i w ten sposób wzmocnić naturalną obronność organizmu. Chciałam mieć stuprocentową pewność, że wybrałam preparat zawierający wszystkie potrzebne składniki najwyższej jakości i w odpowiednich ilościach.

Postawiłam na Vital B (taką mam grupę krwi), który zawiera nie tylko witaminy i składniki mineralne, ale również wyciągi z ziół. Mija właśnie trzy lata od chwili, gdy zażywam Vital B. Odpukać, pierwsze dwie zimy przetrwałam bez objawów grypy. Ta będzie trzecia. Już od początku września rozpoczęłam zażywanie Vital B, a modą na ten zwyczaj "zaraziłam" całą swoją rodzinę.
Éva Bromeva (CALINews nr 12, Listopad 2003)


Czy grupa krwi jest jak horoskop?


Czy na podstawie grupy krwi, można określić charakter człowieka?

Grupa krwi stanowi klucz otwierający drzwi do tajemnic ZDROWIA, ale nie tylko. Wielu uważa, że ma wpływ nawet na. OSOBOWOŚĆ! Nie wierzysz? W Kraju Kwitnącej Wiśni dyrektorzy korporacji posługują się grupą krwi przy rekrutacji pracowników, badacze rynku do przewidywania zwyczajów kupujących, a niektórzy przy wyborze partnerów życiowych.

Co o tobie mówi twoja grupa krwi?

Grupa krwi "A" - posiada 38% Polaków
Jesteś osobą wrażliwą, konserwatywną, zdystansowaną i cierpliwą. Cechuje Cię perfekcjonizm we wszystkim, co robisz. Z drugiej jednak strony potrafisz być uparty i niechętnie zdradzasz swoje uczucia.

Grupa krwi "B" - posiada 18% Polaków
Jesteś kreatywną, serdeczną i troskliwą osobą. Charakteryzujesz się dużym optymizmem i elastycznością. Wszystko co robisz, wykonujesz z pasją, lecz momentami zapominasz o ważnych sprawach.

Grupa krwi "O" - posiada 36% Polaków
Jesteś serdeczną, pewną siebie i ciekawą świata osobą. Masz naturalne skłonności przywódcze, niezaspokojony głód sukcesu oraz nie boisz się ryzyka. Jednak czasami cechuje Cię zbytnia wyniosłość.

Grupa krwi "AB" - posiada 8% Polaków
Zwykle kierujesz się zdrowym rozsądkiem. Racjonalizm i pamiętliwość to Twoje główne cechy. Masz też niezwykły urok osobisty, czym przyciągasz wielu ludzi do siebie.


Copyright  -  berot.pl  2010  -  wszelkie prawa autorskie zastrzeżone